Pinto: Będziemy mieć silną defensywę

komandor

10 sierpnia 2008, 19:23

15 komentarzy
Mimo że w spotkaniach sparingowych gracze Barcelony stracili kilka goli, José Manuel Pinto jest w pełni przekonany, że defensywa zespołu z Camp Nou będzie już prezentować się znacznie lepiej. "Widzę, że mamy silną formację obronną, pewną siebie. Kilka elementów zawiodło, ale od tego jest presezon" - mówił bramkarz Barcelony.

"Myślę tylko o tym, aby grać na najwyższym poziomie i utrudnić trenerowi wybór w kwestii obsadzenia pozycji bramkarza" - zapewniał Pinto przyznając, że nie obawia się o swoją rolę w zespole Guardioli. "Istotna jest drużyna, to ona jest zawsze nad poszczególnymi piłkarzami".

Na koniec Pinto wyraził odczucia odnośnie tego, jak przebiega proces aklimatyzacji nowych zawodników. "Kiedy przybyłem tu w zeszłym roku, zdałem sobie sprawę, że trafiłem do fantastycznego zespołu. W tym roku także mamy świetną drużynę. Zauważyłem, że nowi zawodnicy bardzo szybko się zaaklimatyzowali, jakby byli z nami od długiego czasu."

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (15)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze