Damià o meczu z Barceloną
Piłkarze Betisu przybyli wczoraj do stolicy Katalonii z godzinnym opóźnieniem. Na lotnisku rozdali fanom masę autografów, a jednym z najbardziej rozchwytywanych był były gracz Barcelony, Damià. Obrońca z wielką nadzieją zapatruje się na dzisiejszy mecz, w którym jego drużyna postara się zdobyć pierwszego ligowego gola w tym sezonie. "Mamy na to nadzieję, choć będzie ciężko" - podkreślał.
"Zaczęliśmy dość niepewnie, ale jeśli wszystko będzie się nam układało i dopisze szczęście, możemy coś strzelić" - mówił Damià, całkowicie świadomy tego, że w meczu zabraknie ofensywnych Xisco, Edu i Juanmy.
[źródło: Mundo Deportivo]
"Zaczęliśmy dość niepewnie, ale jeśli wszystko będzie się nam układało i dopisze szczęście, możemy coś strzelić" - mówił Damià, całkowicie świadomy tego, że w meczu zabraknie ofensywnych Xisco, Edu i Juanmy.
[źródło: Mundo Deportivo]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (7)