Laporta: Musimy się uczyć na błędach
Joan Laporta pochwalił zespół FC Barcelona za to, że nie zrezygnował i wywalczył trzy punkty w spotkaniu z Betisem Sewilla. Prezydent katalońskiego klubu uważa, że podopieczni Josepa Guardioli powinni uczyć się na błędach.
"Dzisiaj piłkarze zagrali z ogromnym poświęceniem i pokazali ducha walki."
"W pierwszej połowie mieliśmy wiele szans na zdobycie bramki i dzięki temu wyszliśmy na prowadzenie. Jednakże rywale zdołali doprowadzić do wyrównania. Z kolei my potrafiliśmy odpowiednio na to zareagować."
Sternik Barçy uważa, że jego zespół nie powinien popełniać tych samych błędów w przyszłości.
"Ten mecz ma służyć nam jako lekcja przed derbowym pojedynkiem z Espanyolem. W futbolu najważniejsze jest skupienie. Nie możemy dopuszczać do takich sytuacji, które miały miejsce dzisiaj. Jeśli nie będziemy popełniać tych samych błędów, wówczas nasza gra będzie wyglądała lepiej."
[źródło: Goal.com]
"Dzisiaj piłkarze zagrali z ogromnym poświęceniem i pokazali ducha walki."
"W pierwszej połowie mieliśmy wiele szans na zdobycie bramki i dzięki temu wyszliśmy na prowadzenie. Jednakże rywale zdołali doprowadzić do wyrównania. Z kolei my potrafiliśmy odpowiednio na to zareagować."
Sternik Barçy uważa, że jego zespół nie powinien popełniać tych samych błędów w przyszłości.
"Ten mecz ma służyć nam jako lekcja przed derbowym pojedynkiem z Espanyolem. W futbolu najważniejsze jest skupienie. Nie możemy dopuszczać do takich sytuacji, które miały miejsce dzisiaj. Jeśli nie będziemy popełniać tych samych błędów, wówczas nasza gra będzie wyglądała lepiej."
[źródło: Goal.com]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (6)