Edmílson: Messiemu trochę brakuje do lidera

Barcman

16 października 2008, 17:39

11 komentarzy
Były piłkarz FC Barcelona, a obecnie gracz Villareal - Jose Edmílson powiedział wczoraj w programie "El Primer Roc" emitowanym na łamach RAC 1, że Leo Messi "posiada ogromny talent, ale brakuje mu trochę do tego, aby być takim liderem jak Ronaldinho". Jego zdaniem ten ostatni ponownie "będzie numerem 1, jeśli tylko będzie tego chciał".

Edmílson nie podziela krytyki, która w ostatnim sezonie spadła na Franka Rijkaarda: "Winę ponoszą piłkarze, trenerzy i działacze". Brazylijczyk z niecierpliwością czeka na pojedynek Barçy z Villareal: "Bardzo chcę zagrać przeciwko Barcelonie".

Pierwszy mecz między drużynami odbędzie się na El Madrigal (21 grudnia), a drugi na Camp Nou (10 maja).

[źródło: Mundo Deportivo]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (11)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze