Najlepsze, najgorsze: Athletic - Barca
Najlepsze: Zwycięstwo na pół gwizdka.
Już nie pierwszy mecz w tym sezonie Barça zagrała na nie najwyższym poziomie, ale potrafiła takie spotkanie wygrać. Najczęściej to właśnie takie mecze mają później decydujący wpływ na ostateczny układ w tabeli i aż strach pomyśleć ile punktów zostało zgubionych w poprzednim sezonie.
Najgorsze: Kontuzje, czyli zmora zeszłego roku
O tym jak wielką batalię z kontuzjami stoczyła Barça w zeszłym roku nie trzeba nikomu przypominać. Niestety, sytuacja zaczyna się powoli powtarzać i teraz. Najpierw Pedro, Xavi i Gudjohnsen wracają z urazami ze zgrupowań reprezentacyjnych. Teraz na dwa tygodnie wyłączony został Keita, a drobne urazy mają Márquez i Toure. Miejmy nadzieję, że czarny scenariusz się nie powtórzy.
[źródło: Własne]
Już nie pierwszy mecz w tym sezonie Barça zagrała na nie najwyższym poziomie, ale potrafiła takie spotkanie wygrać. Najczęściej to właśnie takie mecze mają później decydujący wpływ na ostateczny układ w tabeli i aż strach pomyśleć ile punktów zostało zgubionych w poprzednim sezonie.
Najgorsze: Kontuzje, czyli zmora zeszłego roku
O tym jak wielką batalię z kontuzjami stoczyła Barça w zeszłym roku nie trzeba nikomu przypominać. Niestety, sytuacja zaczyna się powoli powtarzać i teraz. Najpierw Pedro, Xavi i Gudjohnsen wracają z urazami ze zgrupowań reprezentacyjnych. Teraz na dwa tygodnie wyłączony został Keita, a drobne urazy mają Márquez i Toure. Miejmy nadzieję, że czarny scenariusz się nie powtórzy.
[źródło: Własne]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (11)