Najlepsze, najgorsze: Athletic - Barca

robertinho

19 października 2008, 22:56

11 komentarzy
Najlepsze: Zwycięstwo na pół gwizdka.

Już nie pierwszy mecz w tym sezonie Barça zagrała na nie najwyższym poziomie, ale potrafiła takie spotkanie wygrać. Najczęściej to właśnie takie mecze mają później decydujący wpływ na ostateczny układ w tabeli i aż strach pomyśleć ile punktów zostało zgubionych w poprzednim sezonie.

Najgorsze: Kontuzje, czyli zmora zeszłego roku

O tym jak wielką batalię z kontuzjami stoczyła Barça w zeszłym roku nie trzeba nikomu przypominać. Niestety, sytuacja zaczyna się powoli powtarzać i teraz. Najpierw Pedro, Xavi i Gudjohnsen wracają z urazami ze zgrupowań reprezentacyjnych. Teraz na dwa tygodnie wyłączony został Keita, a drobne urazy mają Márquez i Toure. Miejmy nadzieję, że czarny scenariusz się nie powtórzy.

[źródło: Własne]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (11)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze