Eto'o: Podjąłem już decyzję
Samuel Eto'o nigdy nie ukrywał swej miłości do klubu z Majorki. Po raz kolejny przekazał swe uczucia do publicznej wiadomości. Z kameruńskim gwiazdorem rozmawiali dziennikarze "Sportweek".
"Klub, który posiadł me serce to Mallorca. Teraz pracuję dla Barcelony. To wszystko", przyznał.
Napastnik Barçy z chęcią zakończyłby przygodę z piłką na Majorce, gdzie, zanim przybył do Katalonii, spisywał się bardzo dobrze. "Chciałbym zakończyć karierę z Mallorcą", powiedział.
"Miałem okazję przejścia do Anglii lub Włoch, powrotu do Madrytu bądź gry w Barcelonie. Nie popełniłem błędu. Ostatniego lata nie byłem mile widziany w klubie, ludzie we mnie zwątpili", stwierdził. Eto'o, jak też wielu innych piłkarzy, był krytykowany po fatalnym dla Barcelony sezonie, lecz w tym wrócił do formy w wielkim stylu. Kameruńczyk jest jednym z kluczowych zawodników Pepa Guardioli i liderem klasyfikacji strzelców La Liga.
Samuel odniósł się także do spekulacji na temat swojej przyszłości. "Podjąłem już decyzję, lecz nic więcej nie mogę powiedzieć", ogłosił. "Wy to powiedzieliście", zareagował Kameruńczyk na pytania dziennikarzy sugerujące, iż latem opuści on Katalonię.
[źródło: Goal.com/Marca]
"Klub, który posiadł me serce to Mallorca. Teraz pracuję dla Barcelony. To wszystko", przyznał.
Napastnik Barçy z chęcią zakończyłby przygodę z piłką na Majorce, gdzie, zanim przybył do Katalonii, spisywał się bardzo dobrze. "Chciałbym zakończyć karierę z Mallorcą", powiedział.
"Miałem okazję przejścia do Anglii lub Włoch, powrotu do Madrytu bądź gry w Barcelonie. Nie popełniłem błędu. Ostatniego lata nie byłem mile widziany w klubie, ludzie we mnie zwątpili", stwierdził. Eto'o, jak też wielu innych piłkarzy, był krytykowany po fatalnym dla Barcelony sezonie, lecz w tym wrócił do formy w wielkim stylu. Kameruńczyk jest jednym z kluczowych zawodników Pepa Guardioli i liderem klasyfikacji strzelców La Liga.
Samuel odniósł się także do spekulacji na temat swojej przyszłości. "Podjąłem już decyzję, lecz nic więcej nie mogę powiedzieć", ogłosił. "Wy to powiedzieliście", zareagował Kameruńczyk na pytania dziennikarzy sugerujące, iż latem opuści on Katalonię.
[źródło: Goal.com/Marca]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (40)