Spotkanie Rummenigge i Laporty
W środowym wydaniu niemieckiego Sport Bild została opublikowana rozmowa między Joanem Laportą a Karlem-Heinzem Rummenigge.
Dzień po rewanżowym meczu między FC Barceloną a Bayernem Monachium, niemiecki Sport Bild opublikował rozmowę pomiędzy prezydentem FC Barcelony, Joanem Laportą, a wiceprezydentem Bayernu, Karlem-Heinzem Rummenigge.
Spotkanie odbyło się w Barcelonie w hotelu Majestic, kiedy Bawarczycy przyjechali na pierwszy, ćwierćfinałowy mecz z Barçą. Laporta i Rummenigge utrzymują zażyłe kontakty, ponieważ razem pracują w Związku Klubów Europejskich (ECA).
W rozmowie Joan Laporta miał chwalić monachijski klub, jego filozofię i model biznesowy. "Wierzę w system Bayernu. Klub jest prawdziwą instytucją w Europie dzięki ludziom, którzy tam pracują. Bayern jest przykładem dla Barçy. W każdym razie jesteśmy bardzo podobni. Oni są Bawarczykami w Niemczech, a my Katalończykami w Hiszpanii", powiedział.
[źródło: FCBarcelona.cat]
Dzień po rewanżowym meczu między FC Barceloną a Bayernem Monachium, niemiecki Sport Bild opublikował rozmowę pomiędzy prezydentem FC Barcelony, Joanem Laportą, a wiceprezydentem Bayernu, Karlem-Heinzem Rummenigge.
Spotkanie odbyło się w Barcelonie w hotelu Majestic, kiedy Bawarczycy przyjechali na pierwszy, ćwierćfinałowy mecz z Barçą. Laporta i Rummenigge utrzymują zażyłe kontakty, ponieważ razem pracują w Związku Klubów Europejskich (ECA).
W rozmowie Joan Laporta miał chwalić monachijski klub, jego filozofię i model biznesowy. "Wierzę w system Bayernu. Klub jest prawdziwą instytucją w Europie dzięki ludziom, którzy tam pracują. Bayern jest przykładem dla Barçy. W każdym razie jesteśmy bardzo podobni. Oni są Bawarczykami w Niemczech, a my Katalończykami w Hiszpanii", powiedział.
[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (13)