Chelsea chce duetu Drogba - Eto'o

Diego

18 lipca 2009, 15:49

53 komentarze
Chelsea Londyn weszła do gry i chce sprowadzić Samuela Eto'o. Nowy trener The Blues, Carlo Ancelotti, nie wyklucza, że będzie stosował system gry z dwoma napastnikami. Kameruńczyk miałby stworzyć parę napastników z Didierem Drogbą. Piłkarzem Barçy, Ancelotti interesował się będąc jeszcze szkoleniowcem Milanu.

Chelsea kontaktowała się już nawet z reprezentantem Eto'o, Josepem Marią Mesallesem, który pozytywnie zapatruje się na ten transfer. Opcja wydaje się interesująca, dużo bardziej niż poprzednia oferta, która napłynęła z Premiership, z Manchesteru City.

[źródło: Mundo Deportivo]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (53)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze