Nowi w zespole: Henrique i Maxwell

Fedo

20 lipca 2009, 18:42

20 komentarzy
Przed rozpoczynającymi się przygotowaniami do nowego sezonu, do zdobywców potrójnej korony dołączyli na razie dwaj nowi gracze. Obaj są Brazylijczykami.

Pierwszym z nich jest środkowy obrońca Henrique, który podpisał kontrakt z Barceloną już rok temu, lecz został wypożyczony do Bayeru Leverkusen, by tam zdobywać doświadczenie w europejskiej piłce. Drugi gracz to były lewy obrońca Interu Mediolan, Maxwell. Obaj gracze spotkali się dzisiaj z nowymi kolegami oraz poznawali Ciutat Esportiva de Sant Joan Despí oraz stadion Camp Nou.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (20)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze