Nowi w zespole: Henrique i Maxwell
Przed rozpoczynającymi się przygotowaniami do nowego sezonu, do zdobywców potrójnej korony dołączyli na razie dwaj nowi gracze. Obaj są Brazylijczykami.
Pierwszym z nich jest środkowy obrońca Henrique, który podpisał kontrakt z Barceloną już rok temu, lecz został wypożyczony do Bayeru Leverkusen, by tam zdobywać doświadczenie w europejskiej piłce. Drugi gracz to były lewy obrońca Interu Mediolan, Maxwell. Obaj gracze spotkali się dzisiaj z nowymi kolegami oraz poznawali Ciutat Esportiva de Sant Joan Despí oraz stadion Camp Nou.
[źródło: Sport]
Pierwszym z nich jest środkowy obrońca Henrique, który podpisał kontrakt z Barceloną już rok temu, lecz został wypożyczony do Bayeru Leverkusen, by tam zdobywać doświadczenie w europejskiej piłce. Drugi gracz to były lewy obrońca Interu Mediolan, Maxwell. Obaj gracze spotkali się dzisiaj z nowymi kolegami oraz poznawali Ciutat Esportiva de Sant Joan Despí oraz stadion Camp Nou.
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (20)