W oczekiwaniu na Ibrahimovića

Looky

22 lipca 2009, 11:02

11 komentarzy
FC Barcelona rozpoczęła przygotowania do sezonu mając oko na USA, gdzie przebywa Zlatan Ibrahimović. Pep Guardiola, jego asystenci, wiceprezes Rafael Yuste i inni pracownicy, którzy udali się do Anglii, czekają na telefon. Jedni bardziej niż inni, ale prawda jest taka, że wszyscy mówią o szwedzkim napastniku. Ibra, mimo że nie obecny w Marlow, jest tam prawie bohaterem. Warto jednak przypomnieć, że wcześniejszy powrót z urlopu cracka Barcelony, Leo Messiego, znacznie uatrakcyjni występy Barçy na Wembley i może pozwolić nieco zapomnieć o Zlatanie.

Pep Guardiola i Tito Vilanova są najbardziej niespokojni jeśli chodzi o oczekiwanie na potwierdzenie transferu Ibrahimovića. Niespokojny jest również Rafael Yuste, który stanął na czele wyprawy na Wyspy. Pozostaje on jednak optymistą, co przyznał wczoraj po tym jak ekipa wylądowała w Londynie.

Yuste może udać się do Barcelony, aby wziąć udział w prezentacji Szweda. Zawodnik do Anglii przyleci na pewno w towarzystwie Laporty i Txikiego. W ciągu tygodnia w Marlow pojawić się mogą również Josep Cubells lub Albert Perrín.

Ekipa Barçy opuściła wczoraj słoneczną Katalonię, gdzie temperatura sięgała 30 stopni, na rzecz chłodnego i deszczowego Marlow, gdzie było niespełna 20 stopni. Dzisiaj o godzinie 10.30 rozpoczął się pierwszy trening drużyny.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (11)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze