Pierwszy sprawdzian w Kielcach
W czwartek FC Barcelona Borges wyruszyła do Polski, gdzie rozegra dwa mecze towarzyskie z drużyną z Kielc. Dla Katalończyków spotkania z mistrzem Polski będą pierwszymi meczami presezonu.
Podopieczni Xaviego Pascuala zmierzą się z wymagającym rywalem. Zespół Vive Targi Kielce to aktualny mistrz Polski, który w ubiegłym sezonie dotarł do 1/8 Ligi Mistrzów.
"Choć będą to mecze towarzyskie, mamy wielką ochotę na rywalizację. Będą to dla nas pierwsze testy, które odbędą się krótko po wznowieniu treningów, jednak sądzę, że wszystko układa się dobrze", powiedział na konferencji prasowej Raúl Entrerríos, nowy zawodnik Barçy występujący na pozycji środkowego rozgrywającego.
"Mamy ochotę na grę", dodał bramkarz Daniel Sarić. "Te mecze to dobra próba, aby zobaczyć, na jakim jesteśmy etapie". Bramkarz dodał, że Barça zmierzy się "z przeciwnikiem, który już pokazał swój poziom w ubiegłym sezonie" i który po sprowadzeniu Džomby, byłego gracza BM Ciudad Real, będzie "wielkim rywalem".
Podczas presezonu jedną z najważniejszych rzeczy jest adaptacja nowych zawodników. Raúl Entrerríos powiedizał, że przechodzi "proces przystosowania się pod względem taktyki i sposobu pracy".
Kilka słów na temat Johana Sjöstranda wypowiedział Sarić. "Sjöstrand to młody bramkarz ze zdolnościami do pracy i nauki. Wspólnie tworzymy w bramce bardzo dobrą parę".
Poza 16 zawodnikami pierwszej drużyny, Xavi Pascual zabrał do Kielc czterech graczy FC Barcelona B. Są to Gonzalo Pérez de Vargas, Joan Saubich, Álvaro Ruíz i Carlos Molina.
[źródło: FCBarcelona.com]
Podopieczni Xaviego Pascuala zmierzą się z wymagającym rywalem. Zespół Vive Targi Kielce to aktualny mistrz Polski, który w ubiegłym sezonie dotarł do 1/8 Ligi Mistrzów.
"Choć będą to mecze towarzyskie, mamy wielką ochotę na rywalizację. Będą to dla nas pierwsze testy, które odbędą się krótko po wznowieniu treningów, jednak sądzę, że wszystko układa się dobrze", powiedział na konferencji prasowej Raúl Entrerríos, nowy zawodnik Barçy występujący na pozycji środkowego rozgrywającego.
"Mamy ochotę na grę", dodał bramkarz Daniel Sarić. "Te mecze to dobra próba, aby zobaczyć, na jakim jesteśmy etapie". Bramkarz dodał, że Barça zmierzy się "z przeciwnikiem, który już pokazał swój poziom w ubiegłym sezonie" i który po sprowadzeniu Džomby, byłego gracza BM Ciudad Real, będzie "wielkim rywalem".
Podczas presezonu jedną z najważniejszych rzeczy jest adaptacja nowych zawodników. Raúl Entrerríos powiedizał, że przechodzi "proces przystosowania się pod względem taktyki i sposobu pracy".
Kilka słów na temat Johana Sjöstranda wypowiedział Sarić. "Sjöstrand to młody bramkarz ze zdolnościami do pracy i nauki. Wspólnie tworzymy w bramce bardzo dobrą parę".
Poza 16 zawodnikami pierwszej drużyny, Xavi Pascual zabrał do Kielc czterech graczy FC Barcelona B. Są to Gonzalo Pérez de Vargas, Joan Saubich, Álvaro Ruíz i Carlos Molina.
[źródło: FCBarcelona.com]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (5)