Przeżyjmy to jeszcze raz...

IceMan

9 grudnia 2010, 11:30

43 komentarze
Gran Derbi z 29 listopada jeszcze długo pozostanie w naszej pamięci. Takich meczów się po prostu nie zapomina. Wszyscy widzieliście spotkanie w telewizji lub internecie, widzieliście też same bramki czy skróty. Tym razem chcemy pokazać Wam Gran Derbi okiem kibiców.

Zapraszamy do obejrzenia kompilacji katalońskiej telewizji TV3. Klip w pięknym świetle przedstawia manitę jaką zgotowali podopieczni Pepa Guardioli zawodnikom odwiecznego rywala. Świetnie dobrana muzyka doskonale oddaje nastrój jaki panował podczas tego pamiętnego wieczora...

Przeżyjmy to jeszcze raz: Barça 5-0 Madrid



Do pobrania (159 mb):

Część 1 (96 mb)
Część 2 (63 mb)
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (43)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze