Guardiola podpisze nowy kontrakt!

robertinho

8 lutego 2011, 19:37

Brak komentarzy
Jak poinformował Klub FC Barcelona, Pep Guardiola przedłuży swój kontrakt o rok.

Kilkanaście minut temu, na oficjalnej stronie oraz twitterze, pojawiła się informacja, że trener Barcelony - Pep Guardiola, podpisze nowy kontrakt w ciągu najbliższych dni. Nowa umowa obowiązywać ma rok czasu - do 30 czerwca 2012 roku.

To oznacza, że Mister Barcelony pozostaje wierny swojemu postanowieniu i nie chce odnawiać kontraktu na dłużej niż jeden rok. Przypomnijmy, że podobna sytuacja miała miejsce rok temu, kiedy po długim czasie i licznych apelach kibiców, były kapitan Barçy zdecydował się na podpisanie nowej umowy.

Josép Guardiola objął posadę trenera pierwszego zespołu w sezonie 2008/09. Od tego czasu wyniósł Barcelonę na zupełnie inny poziom futbolu, co doskonale potwierdza zdobycie ośmiu tytułów w niecałe trzy lata.

[źródło: FCBarcelona.cat/własne]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze