Hamšík obserwowany przez Barçę

Looky

1 marca 2011, 12:56

Brak komentarzy
Najpierw Alexis Sánchez z Udinese, teraz Marek Hamšík z Napoli. Wysłannicy Barcelony nie próżnują i na żywo obserwują poczynania piłkarzy grających w Serie A.

Obserwatorzy Barçy zasiedli na trybunach San Siro podczas wczorajszego meczu Milanu z Napoli. Mimo wysokiego zwycięstwa gospodarzy (3:0), dobre wrażenie pozostawił po sobie słowacki pomocnik Marek Hamšík. Wcześniej uwagę Katalończyków zwrócił Alexis Sánchez z Udinese.

Według Corriere dello Sport Hamšík jest graczem, któremu przyglądają się największe europejskie kluby, zwłaszcza Barcelona, której wysłannicy obserwowali go także w zeszłym tygodniu w Vila-Real, gdzie włoski klub walczył o awans do 1/8 finału Ligi Europy.

23-letni Słowak zwrócił uwagę Barçy dzięki znakomitej postawie w barwach Napoli, które w Serie A zajmuje wysokie trzecie miejsce.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze