Alves: Mourinho mnie bawi
Dani Alves udzielił wywiadu dla Telecinco. Nie zabrakło w nim wypowiedzi o José Mourinho.
"Mourinho mnie bawi, jest bardzo śmieszny", powiedział Brazylijczyk w odniesieniu do skarg na terminarz rozgrywek ligowych oraz na arbitrów sędziujących mecze Realu Madryt. Portugalczyk uważa, iż terminarz jest układany pod drużynę Guardioli tak, aby miała więcej dni wolnego.
Zapytany o możliwość podpisania kontraktu z Realem, zanim jeszcze związał się z Barceloną, Dani powiedział, że "ten pociąg już odjechał. Spodziewałem się lepszego klubu".
Zapytany o to, który z zawodników jest lepszy, Messi czy Cristiano, Alves nie miał żadnych wątpliwości: "Oczywiście, że Messi. Cristiano powinien mieć więcej spokoju. Bardzo łatwo się denerwuje" - zakończył.
[źródło: Sport]
"Mourinho mnie bawi, jest bardzo śmieszny", powiedział Brazylijczyk w odniesieniu do skarg na terminarz rozgrywek ligowych oraz na arbitrów sędziujących mecze Realu Madryt. Portugalczyk uważa, iż terminarz jest układany pod drużynę Guardioli tak, aby miała więcej dni wolnego.
Zapytany o możliwość podpisania kontraktu z Realem, zanim jeszcze związał się z Barceloną, Dani powiedział, że "ten pociąg już odjechał. Spodziewałem się lepszego klubu".
Zapytany o to, który z zawodników jest lepszy, Messi czy Cristiano, Alves nie miał żadnych wątpliwości: "Oczywiście, że Messi. Cristiano powinien mieć więcej spokoju. Bardzo łatwo się denerwuje" - zakończył.
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)