Alves: Mourinho mnie bawi

Adek

5 kwietnia 2011, 23:39

Brak komentarzy
Dani Alves udzielił wywiadu dla Telecinco. Nie zabrakło w nim wypowiedzi o José Mourinho.

"Mourinho mnie bawi, jest bardzo śmieszny", powiedział Brazylijczyk w odniesieniu do skarg na terminarz rozgrywek ligowych oraz na arbitrów sędziujących mecze Realu Madryt. Portugalczyk uważa, iż terminarz jest układany pod drużynę Guardioli tak, aby miała więcej dni wolnego.

Zapytany o możliwość podpisania kontraktu z Realem, zanim jeszcze związał się z Barceloną, Dani powiedział, że "ten pociąg już odjechał. Spodziewałem się lepszego klubu".

Zapytany o to, który z zawodników jest lepszy, Messi czy Cristiano, Alves nie miał żadnych wątpliwości: "Oczywiście, że Messi. Cristiano powinien mieć więcej spokoju. Bardzo łatwo się denerwuje" - zakończył.


[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze