Mistrzowie wracają do treningów
Po remisie z Levante, dającym mistrzostwo ligi, piłkarze Barçy odbyli dzisiaj łagodny trening Ciutat Esportiva. Adriano był w stanie trenować z resztą drużyny.
Było to z pewnością najszczęśliwszy trening Barcelony w tym sezonie. Po ośmiu miesiącach konkurencji, Barça wreszcie zapewniła sobie wygraną w la Liga.
Ale mimo radości z ostatniej nocy, był to powrót do ciężkiej pracy, a piłkarze zostali wezwani na trening w ośrodku treningowym im. Joana Gampera, w samo południe.
Adriano trenuje z całą grupą
Wszyscy zawodnicy, którzy byli wczoraj w Walencji wrócili do pracy, ale dla piłkarzy pierwszej jedenastki trening był znacznie lżejszy, aby pomóc im w szybszej regeneracji. Adriano był obecny na treningu i mimo, że wciąż traktowany jest jako kontuzjowany, to był w stanie dołączyć do reszty grupy.
Milito i inni kontuzjowani również się pojawili, ale pracowali osobno, podobnie jak Carles Puyol.
Wolny piątek
Pep Guardiola dał swoim zawodnikom dzień wolny w piątek, a więc nie będzie dalszych treningów do soboty. W piątek gracze będą świętować tytuł mistrzowski przejeżdżając ulicami Barcelony w otwartym autobusie.
Galeria zdjęc z treningu
[źródło: FCBarcelona.cat]
Było to z pewnością najszczęśliwszy trening Barcelony w tym sezonie. Po ośmiu miesiącach konkurencji, Barça wreszcie zapewniła sobie wygraną w la Liga.
Ale mimo radości z ostatniej nocy, był to powrót do ciężkiej pracy, a piłkarze zostali wezwani na trening w ośrodku treningowym im. Joana Gampera, w samo południe.
Adriano trenuje z całą grupą
Wszyscy zawodnicy, którzy byli wczoraj w Walencji wrócili do pracy, ale dla piłkarzy pierwszej jedenastki trening był znacznie lżejszy, aby pomóc im w szybszej regeneracji. Adriano był obecny na treningu i mimo, że wciąż traktowany jest jako kontuzjowany, to był w stanie dołączyć do reszty grupy.
Milito i inni kontuzjowani również się pojawili, ale pracowali osobno, podobnie jak Carles Puyol.
Wolny piątek
Pep Guardiola dał swoim zawodnikom dzień wolny w piątek, a więc nie będzie dalszych treningów do soboty. W piątek gracze będą świętować tytuł mistrzowski przejeżdżając ulicami Barcelony w otwartym autobusie.
Galeria zdjęc z treningu
[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)