Mistrzowie wracają do treningów

KeyNew

12 maja 2011, 20:01

Brak komentarzy
Po remisie z Levante, dającym mistrzostwo ligi, piłkarze Barçy odbyli dzisiaj łagodny trening Ciutat Esportiva. Adriano był w stanie trenować z resztą drużyny.

Było to z pewnością najszczęśliwszy trening Barcelony w tym sezonie. Po ośmiu miesiącach konkurencji, Barça wreszcie zapewniła sobie wygraną w la Liga.

Ale mimo radości z ostatniej nocy, był to powrót do ciężkiej pracy, a piłkarze zostali wezwani na trening w ośrodku treningowym im. Joana Gampera, w samo południe.

Adriano trenuje z całą grupą

Wszyscy zawodnicy, którzy byli wczoraj w Walencji wrócili do pracy, ale dla piłkarzy pierwszej jedenastki trening był znacznie lżejszy, aby pomóc im w szybszej regeneracji. Adriano był obecny na treningu i mimo, że wciąż traktowany jest jako kontuzjowany, to był w stanie dołączyć do reszty grupy.

Milito i inni kontuzjowani również się pojawili, ale pracowali osobno, podobnie jak Carles Puyol.

Wolny piątek

Pep Guardiola dał swoim zawodnikom dzień wolny w piątek, a więc nie będzie dalszych treningów do soboty. W piątek gracze będą świętować tytuł mistrzowski przejeżdżając ulicami Barcelony w otwartym autobusie.

Galeria zdjęc z treningu

[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA

Poleć artykuł

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze