Rossi: Marzę o grze dla Barçy

IceMan

25 maja 2011, 20:31

75 komentarzy
Napastnik Villarreal, Giuseppe Rossi może być jednym z pierwszych transferów FC Barcelony przed kolejnym sezonem. Włoch w wywiadzie dla Radio Catalunya nie ukrywa swojej słabości do klubu ze stolicy Katalonii.

"Barça jest najlepsza na świecie, każdy piłkarz chciałby grać wśród najlepszych", mówi Rossi.

Były napastnik Manchesteru United nie ukrywa, że gra dla Barçy jest jego marzeniem: "Każdy gracz ma swoje ambicje, chce się rozwijać. Barça jest klubem z prawdziwego zdarzenia, wygrywają wiele tytułów i mają wspaniałych piłkarzy."

W najbliższą sobotę Barcelona zagra w finale Ligi Mistrzów z Manchesterem United. Rossi twierdzi, iż gra w Champions League również jest jego celem: "Mam nadzieję, że pewnego dnia również będę miał okazję zagrać w finale Ligi Mistrzów. Ciężko na to pracuję i wierzę, że kiedyś ten dzień nadejdzie."

"Barça gra wspaniały futbol, ciągłe podania, szukanie miejsca, szanowanie piłki, grę w futbol opanowali do perfekcji", dodaje.

Król strzelców Igrzysk Olimpijskich w Pekinie z 2008 roku w Villarreal zastąpił Diego Forlána, który opuścił klub w 2007 roku. Rossi jak na razie nie potwierdza negocjacji z katalońskim klubem i nie chce zdradzać planów dotyczących swojej przyszłości: "Miło jest czytać o zainteresowaniu swoją osobą tak wielkiego klubu, ale z nikim nie rozmawiałem na temat transferu", kończy Rossi.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (75)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze