Dos Santos chce zostać w Barcelonie

Adek

5 czerwca 2011, 13:14

36 komentarzy
Jonathan Dos Santos, który od ostatniej środy koncentruje się na występie reprezentacji Meksyku w Copa America, podkreślił swoją chęć kontynuowania kariery w Barcelonie, z którą ma ważny kontrakt.

"Jestem w najlepszym zespole na świecie, a moja umowa jest ważna jeszcze przez rok. Trudno jest dostać się do pierwszej drużyny, ale jestem bardzo zainteresowany grą w Barcelonie i chcę pozostać w stolicy Katalonii", podkreślił reprezentant Meksyku, który powrócił do kadry po rocznej przerwie.

Dos Santos w 2010 roku, w ostatnim momencie przed Mistrzostwami Świata został skreślony z kadry Javiera Aguirre. W związku z tamtą sytuacją pojawiło się wiele kontrowersji na temat przyszłości zawodnika; mówiono, iż nie zagra on już w koszulce Meksyku i wybierze Hiszpanie lub reprezentację Canarinhos. Na wczorajszej konferencji był on w centrum zainteresowania: "Było wiele spekulacji na temat mojej gry dla reprezentacji Hiszpanii czy Brazylii, ale ja jestem w stu procentach Meksykaninem i nigdy nie widziałem siebie w innej koszulce niż Meksyku" - zakończył Jonathan.


[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (36)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze