De Oliveira: Neymar jest bliżej Barcelony
Prezydent Santosu, Luis Alvaro de Oliveira zdaje sobie sprawę, iż ciężko będzie mu zatrzymać w klubie na kolejne lata swoją największą gwiazdę, Neymara. Utalentowanym Brazylijczykiem interesuje się kilka europejskich klubów, w tym oczywiście Real Madryt i FC Barcelona.
W wywiadzie dla RAC1, prezydent Santosu potwierdził, iż pozostaje w kontakcie z prezydentem Barcelony, Sandro Rosellem.
"To prawda, że Barça interesuje się Neymarem. Jesteśmy w stałym kontakcie z Sandro Rosellem. Myślę, że obecnie piłkarz jest bliżej Barcelony niż Madrytu", mówi De Oliveira, który uważa, że gra dla Barçy jest marzeniem dla każdego piłkarza.
Na rozwiązanie przyszłości Neymara będziemy musieli jeszcze poczekać, jednak sam zawodnik Santosu będzie miał okazję zagrać przeciwko Barcelonie jeszcze w tym roku. Oba zespoły zagrają w grudniu na Klubowych Mistrzostwach Świata
[źródło: Mundo Deportivo]
W wywiadzie dla RAC1, prezydent Santosu potwierdził, iż pozostaje w kontakcie z prezydentem Barcelony, Sandro Rosellem.
"To prawda, że Barça interesuje się Neymarem. Jesteśmy w stałym kontakcie z Sandro Rosellem. Myślę, że obecnie piłkarz jest bliżej Barcelony niż Madrytu", mówi De Oliveira, który uważa, że gra dla Barçy jest marzeniem dla każdego piłkarza.
Na rozwiązanie przyszłości Neymara będziemy musieli jeszcze poczekać, jednak sam zawodnik Santosu będzie miał okazję zagrać przeciwko Barcelonie jeszcze w tym roku. Oba zespoły zagrają w grudniu na Klubowych Mistrzostwach Świata
[źródło: Mundo Deportivo]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (59)