Hleb rozwiązał kontrakt

Gilu

31 stycznia 2012, 19:07

FCBarcelona.cat

28 komentarzy

FC Barcelona doszła do porozumienia z Alaksandrem Hlebem w sprawie rozwiązania kontraktu. Umowa z Białorusinem miała się kończyć 30 czerwca 2012 roku.

Hleb przybył do FC Barcelony w 2008 roku za blisko 12 milionów euro. W swoim pierwszym sezonie reprezentant Białorusi zdołał rozegrać 35 spotkań, w których nie strzelił żadnej bramki. Kolejne lata spędził na wypożyczeniach w Stuttgarcie, Birmingham City i Wolfsburgu. W ostatnim czasie trenował z zespołem FC Augsburg.

Według SkySports zainteresowany zatrudnieniem Hleba jest Olympiakos Pireus.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (28)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze