FC Barcelona doszła do porozumienia z Alaksandrem Hlebem w sprawie rozwiązania kontraktu. Umowa z Białorusinem miała się kończyć 30 czerwca 2012 roku.
Hleb przybył do FC Barcelony w 2008 roku za blisko 12 milionów euro. W swoim pierwszym sezonie reprezentant Białorusi zdołał rozegrać 35 spotkań, w których nie strzelił żadnej bramki. Kolejne lata spędził na wypożyczeniach w Stuttgarcie, Birmingham City i Wolfsburgu. W ostatnim czasie trenował z zespołem FC Augsburg.
Według SkySports zainteresowany zatrudnieniem Hleba jest Olympiakos Pireus.
Komentarze (28)