Kalou: Możemy pokonać Barcelonę

Rozwad

5 kwietnia 2012, 19:16

Sport

133 komentarze

Chelsea Londyn po wczorajszym zwycięstwie nad Benfiką (2:1) awansowała do półfinału Ligi Mistrzów, gdzie czekała na nią FC Barcelona. Salomon Kalou wierzy, że The Blues są w stanie wyeliminować Katalończyków i zagrać o Puchar Europy w Monachium, co potwierdził w wypowiedzi dla Radio Montecarlo.

"Możemy pokonać Barceonę. Barça to świetny zespół, ale wygrana w dwumeczu jest możliwa. Widzieliśmy przecież Inter José Mourinho, który sprawił im wielkie problemy dwa lata temu", powiedział reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej. Napastnik Chelsea przypomniał również "wielki wstrząs", jaki przeżył trzy lata wstecz po bramce Andrésa Iniesty. "Bramka Iniesty trzy lata temu, to był bardzo bolesny moment", wspominał.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (133)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze