Trener reprezentacji Hiszpanii, Vincente Del Bosque ocenił spotkanie z Włochami jako "dobry mecz". Ubolewał jednak nad tym, że trawa był za sucha.
"Wysiłek był nadzwyczajny"
"Chciałbym żebyśmy wygrali, ale nie jest sfrustrowany remisem. Wysiłek, jaki zrobiliśmy był nadzwyczajny. To był dobry mecz i powinniśmy być zadowoleni" - podkreślił Del Bosque i dodał: "Jednak grze nie pomogło suche boisko. Szybsza murawa byłoby lepsza dla wszystkich, nie tylko dla Hiszpanii".
"Atakowaliśmy raz jeden, raz drugi"
"Mecz wydawał mi się dobry, z alternatywami. Włoska drużyna nie ograniczała się do ostrożnej gry, wiedzieliśmy o tym od początku. Atakowaliśmy raz jeden, raz drugi. Włosi zagrali tak odważnie i dobrze jak my".
Komentarze (28)