Del Bosque: Nie jestem sfrustrowany

Kate

11 czerwca 2012, 13:23

Sport

28 komentarzy

Trener reprezentacji Hiszpanii, Vincente Del Bosque ocenił spotkanie z Włochami jako "dobry mecz". Ubolewał jednak nad tym, że trawa był za sucha.

"Wysiłek był nadzwyczajny"

"Chciałbym żebyśmy wygrali, ale nie jest sfrustrowany remisem. Wysiłek, jaki zrobiliśmy był nadzwyczajny. To był dobry mecz i powinniśmy być zadowoleni" - podkreślił Del Bosque i dodał: "Jednak grze nie pomogło suche boisko. Szybsza murawa byłoby lepsza dla wszystkich, nie tylko dla Hiszpanii".

"Atakowaliśmy raz jeden, raz drugi"

"Mecz wydawał mi się dobry, z alternatywami. Włoska drużyna nie ograniczała się do ostrożnej gry, wiedzieliśmy o tym od początku. Atakowaliśmy raz jeden, raz drugi. Włosi zagrali tak odważnie i dobrze jak my".

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (28)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze