Tym razem pogoda nie przeszkodziła Barcelonie w rozegraniu popołudniowego treningu.
Tito Vilanova przeprowadził wczoraj wieczorem siódmą sesję treningową ze swoimi piłkarzami. Na boisku nr 2 w Ciutat Esportiva pojawiło się 19 piłkarzy Barcelony: 12 graczy pierwszej drużyny i 7 zawodników z rezerw. Nieobecny był Kiko Femenía, narzekający na kontuzję mięśniową.
Zielone światło dla Alvesa
W odróżnieniu do porannej sesji treningowej, wczoraj wieczorem w zajęciach udziału nie brali Bañuz i Masip. Dobrą informacją jest powrót do pełni dyspozycji Daniego Alvesa, któremu klubowi lekarze dali zielone światło. Z kolei Thiago i Cuenca kontynuowali powrót do pełni zdrowia z dala od grupy.
Drużyna trenować będzie jeszcze dzisiaj o 9:00 i zajęcia te będą zarazem ostatnimi w pierwszym tygodniu treningów.
Zdjęcia z wieczornego treningu - KLIK!
Wieczorny trening Barçy
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (39)