Dzisiaj rano w Ciutat Esportiva Tito Vilanova z drużyną kontynuuowali przygotowania do sobotniego meczu z Getafe.
Na piątkowym treningu, który był ostatnim przed jutrzejszym spotkaniem zabrakło ponownie Jordiego Alby. Zawodnik ten wciąż leczy grypę i nie zagra w meczu na stadionie Coliseum Alfonso Pérez.
Jego nieobecność zbiegnie się w czasie z przerwą w grze dla kontuzjowanych: Andrésa Iniesty i Alexisa Sáncheza. Ten ostatni ćwiczył dzisiaj na uboczu grupy.
Puyol wraca do gry
Carles Puyol, który podczas meczu z Osasuną doznał złamania kości jarzmowej, otrzymał od lekarzy pozwolie na grę i znalazł się na liście powołanych na mecz z Getafe.
Kapitan, który gra ostatnio w specjalnej masce znalazł się wśród 21 zawodników, którzy trenowali dzisiaj w Ciutat Esportiva. Z wyjątkiem Andreu Fontàsa i Jonathana Dos Santosa pozostali gracze polecą już jutro do Madrytu.
Lista powołanych ma mecz z Getafe: Valdés, Alves, Piqué, Puyol, Mascherano, Song, Cesc, Xavi, Villa, Messi, Thiago, Pinto, Bartra, Sergio, Pedro, Montoya, Adriano, Tello i Deulofeu.
Komentarze (34)