Chociaż wypożyczenie Jonathana dos Santosa do Mallorki wyglądało na bardzo dobry pomysł wzmocnienia tego klubu, wygląda na to, że do transferu nie dojdzie.
Kiedy w niedzielnym starciu Mallorki z Granadą groźnej kontuzji doznał Joao Víctor, pojawiły się plotki łączące zespół z Balearów z Jonathanem dos Santosem. Rozważane były opcje transferu i wypożyczenia. Zawodnik wie, że w Barcelonie wciąż jest graczem drugiego zespołu i przenosiny do Mallorki mogłyby pomóc mu w rozwoju. Znaczenie miał również fakt, iż w drużynie z Balearów gra obecnie jego brat Giovani.
Wszystko wskazuje jednak na to, że Mallorca nie zamierzać połączyć losów swoich i Jonathana. Taki stan rzeczy prezentuje jej dyrektor sportowy, Llorenç Serra Ferrera. Ten w wypowiedzi dla meksykańskiego radia powiedział: „Była możliwość zakontraktowania Jonathana dos Santosa, ale do tego nie dojdziej". Zapytany o powody braku finalizacji tej transakcji odpowiedział tylko: „Prywatne sprawy, które nie ukażą się na forum publicznym".
Te prywatne sprawy, jak zauważa Diario de Mallorca, prawdopodobnie oznaczają zbyt dużą kwotę, jakiej chciała Barça za wypożyczenie, a na jaką nie chciał zgodzić się Serra Ferrer.
Mallorca rezygnuje z dos Santosa
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (12)