Mallorca rezygnuje z dos Santosa

Wiktor

13 października 2012, 19:11

Sport

12 komentarzy

Chociaż wypożyczenie Jonathana dos Santosa do Mallorki wyglądało na bardzo dobry pomysł wzmocnienia tego klubu, wygląda na to, że do transferu nie dojdzie.

Kiedy w niedzielnym starciu Mallorki z Granadą groźnej kontuzji doznał Joao Víctor, pojawiły się plotki łączące zespół z Balearów z Jonathanem dos Santosem. Rozważane były opcje transferu i wypożyczenia. Zawodnik wie, że w Barcelonie wciąż jest graczem drugiego zespołu i przenosiny do Mallorki mogłyby pomóc mu w rozwoju. Znaczenie miał również fakt, iż w drużynie z Balearów gra obecnie jego brat Giovani.

Wszystko wskazuje jednak na to, że Mallorca nie zamierzać połączyć losów swoich i Jonathana. Taki stan rzeczy prezentuje jej dyrektor sportowy, Llorenç Serra Ferrera. Ten w wypowiedzi dla meksykańskiego radia powiedział: „Była możliwość zakontraktowania Jonathana dos Santosa, ale do tego nie dojdziej". Zapytany o powody braku finalizacji tej transakcji odpowiedział tylko: „Prywatne sprawy, które nie ukażą się na forum publicznym".

Te prywatne sprawy, jak zauważa Diario de Mallorca, prawdopodobnie oznaczają zbyt dużą kwotę, jakiej chciała Barça za wypożyczenie, a na jaką nie chciał zgodzić się Serra Ferrer.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (12)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze