Jak informuje Mundo Deportivo, Barcelona poinformowała Rafinhę o propozycji nowej umowy.
Kontrakt pomocnika, który miesiąc temu skończył 20 lat, wygasa 30 czerwca 2014 roku. Intencją Barçy jest przedłużenie umowy o pięć lat.
Otoczenie zawodnika potwierdziło tylko, że istnieje kontakt z dyrektorem sportowym, niemniej jednak dotychczas nie było żadnego spotkania ani nie przedstawiono planu odnośnie przyszłości zawodnika. Rafinha jest jednym z graczy, którzy w przyszłym sezonie mogliby dołączyć do pierwszego zespołu. Wszystko zależy oczywiście od decyzji Vilanovy.
Rozmowy mogą rozpocząć się po świętach Wielkanocnych, kiedy do Vilanova wróci już do pracy. Nowe umowy dla Rafinhi i Deulofeu to priorytetowe kwestie w kalendarzu Andoniego Zubizarrety.
Komentarze (39)