Éric Abidal po raz kolejny wyraził swoją chęć gry w elicie i potwierdził, że na ten moment Barça nie skontaktowała się z nim w sprawie kontraktu, który wygasa 30 czerwca.
- Chciałbym grać, jeśli zdrowie mi na to pozwoli. Moim pragnieniem jest pozostać w Barcelonie, ale kontrakt kończy mi się w czerwcu. Co zrobię, jeśli się ze mną nie skontaktują? Jeszcze ze mną nie rozmawiali, zobaczymy - powiedział Abidal w wywiadzie udzielonym Rac 1.
- Najlepiej, gdyby to się stało szybko. Czy mam jakieś oferty z innych klubów? Joker. Pomidor (śmiech). Nie, tak naprawdę to nie mam. Mam dużo kontaktów - dodał Francuz.
- Tylko ja mogę zadecydować o mojej przyszłości, a jest nią gra w piłkę. Czas i Bóg pokażą. Nie ja. A potem, jeśli będę miał być ambasadorem Barçy, zrobię to z przyjemnością. Chciałbym zakończyć karierę w tym klubie, ale to zależy od nich, a nie ode mnie - przyznał obrońca.
- Barça bardzo dobrze się zachowała względem mnie. Bardzo dobrze. Ja podpisałem kontrakt, nie oszukując nikogo i oni również - zakończył.
Komentarze (35)