FC Barcelona dotarła do Monachium

Makaj

22 kwietnia 2013, 13:31

Mundo Deportivo/Sport

38 komentarzy

FC Barcelona dotarła do Monachium, gdzie jutro o 20:40 zagra w pierwszym półfinałowym spotkaniu Ligi Mistrzów.

Podróż, która przebiegła bardzo spokojnie, trwała nieco ponad dwie godziny. Kilka chwil po 13:00 zawodnicy, ich rodziny, sztab szkoleniowy oraz członkowie zarządu wysiedli na lotnisku w Monachium, gdzie powitało ich zachmurzone niebo i temperatura w okolicach 11 stopni Celsjusza.

O 18:00 odbędzie się konferencja prasowa, w której udział wezmą Jordi Roura oraz Xavi. Godzinę później piłkarze trenować będą na Allienz Arena.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (38)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze