FC Barcelona dotarła do Monachium, gdzie jutro o 20:40 zagra w pierwszym półfinałowym spotkaniu Ligi Mistrzów.
Podróż, która przebiegła bardzo spokojnie, trwała nieco ponad dwie godziny. Kilka chwil po 13:00 zawodnicy, ich rodziny, sztab szkoleniowy oraz członkowie zarządu wysiedli na lotnisku w Monachium, gdzie powitało ich zachmurzone niebo i temperatura w okolicach 11 stopni Celsjusza.
O 18:00 odbędzie się konferencja prasowa, w której udział wezmą Jordi Roura oraz Xavi. Godzinę później piłkarze trenować będą na Allienz Arena.
Komentarze (38)