W spotkaniu z Getafe piątą żółtą kartkę w tym sezonie zobaczył Sergio Busquets. W związku z tym pomocnik nie będzie mógł zagrać w meczu z Elche, który zostanie rozegrany 5 stycznia na Camp Nou.
Dobra wiadomość jest taka, że Busi będzie mógł pomóc drużynie w pojedynku z Atlético Madryt, który odbędzie się tydzień później. By nie narażać się na ryzyko otrzymania kartki w spotkaniu z Elche, w 86. minucie dzisiejszego meczu Sergio wykonał rzut wolny przed gwizdkiem arbitra. Został za to ukarany żółtym kartonikiem, który eliminuje go z gry w najbliższym pojedynku ligowym.
Komentarze (50)