Piąta żółta kartka Sergio Busquetsa

Ola

22 grudnia 2013, 19:35

Mundo Deportivo

50 komentarzy

W spotkaniu z Getafe piątą żółtą kartkę w tym sezonie zobaczył Sergio Busquets. W związku z tym pomocnik nie będzie mógł zagrać w meczu z Elche, który zostanie rozegrany 5 stycznia na Camp Nou.

Dobra wiadomość jest taka, że Busi będzie mógł pomóc drużynie w pojedynku z Atlético Madryt, który odbędzie się tydzień później. By nie narażać się na ryzyko otrzymania kartki w spotkaniu z Elche, w 86. minucie dzisiejszego meczu Sergio wykonał rzut wolny przed gwizdkiem arbitra. Został za to ukarany żółtym kartonikiem, który eliminuje go z gry w najbliższym pojedynku ligowym.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (50)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze