Neymar w kadrze na Rayo!

Gołąbka

14 lutego 2014, 14:44

FCBarcelona.cat

100 komentarzy

Gerardo Martino wytypował 21 piłkarzy, którzy będą mogli zagrać z Rayo Vallecano na Camp Nou. Nowością jest obecność Neymara i brak Xaviego.

Brazylijski skrzydłowy wraca do gry. Po dzisiejszym, popołudniowym treningu klubowi lekarze dali mu zielone światło na grę w najbliższym spotkaniu ligowym z Rayo Vallecano (sobota o 20). Brazylijczyk pauzował przez 29 dni, odkąd doznał kontuzji stawu skokowego w meczu z Getafe.

21 piłkarzy powołanych

W dzisiejszym treningu nie wziął udziału Xavi Hernández, który trenował indywidualnie na siłowni. Kapitana Barçy nie ujrzymy także jutro na boisku, gdyż sztab trenerski zdecydował się nie włączać go do kadry na to spotkanie. Oprócz niego w składzie nie zmieścili się także Cuenca, Oier Olazábal i Jonathan Dos Santos, który w dalszym ciągu leczy kontuzję.

Pełna lista powołanych:

Valdés, Pinto, Montoya, Piqué, Fàbregas, Puyol, Pedro, Iniesta, Alexis, Messi, Neymar Jr, Mascherano, Bartra, Sergio, Song, Jordi Alba Afellay, Tello, Adriano, Alves, Sergi Roberto

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (100)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze