Adriano: Real nas nie przeraża

Gołąbka

28 lutego 2014, 15:30

AS

72 komentarze

Po dzisiejszym treningu na konferencji prasowej pojawił się Adriano. Mówiąc o formie drużyny, Brazylijczyk zapewniał: „Odrobiliśmy lekcję z Anoeta. To nie może się powtórzyć”.

Drużyna: „Czekamy z niecierpliwością na mecz, aby przewrócić kartkę po spotkaniu na Anoeta. Od teraz myślimy tylko o wygraniu wszystkiego. Uczymy się czegoś z tych porażek i po meczu z Realem Sociedad odrobiliśmy lekcję. To nie może się powtórzyć”.

Sprawa Neymara: „My musimy skupić się na grze w piłkę. Od innych spraw jest już zarząd. Musimy się zjednoczyć, kontynuować to, co umiemy robić, czyli grę w piłkę, i niech sprawy układają się dobrze”.

Real Madryt: „Nie przeraża nas. My także zagraliśmy bardzo dobry mecz z City, kiedy ludzie wątpili. Zagraliśmy dobrze. Oni ze swoim stylem zdobyli sześć bramek, co nie jest łatwe, choć ludzie mogą powiedzieć, że Schalke nie jest na poziomie Realu”.

Neymar: „Jako przyjaciel widzę, że z każdym dniem ma się lepiej. Był bardziej zaniepokojony kontuzją niż innymi rzeczami. Każdego dnia myśli, by dać z siebie wszystko i pomagać drużynie. Potrzebujemy go. Jest wesoły, zadowolony, szczęśliwy… zawsze”.

Krytyka: „Zawsze staram się patrzeć na pozytywne strony, aby się poprawić. Wiemy, co musimy ulepszyć. Każdy może wyrażać swoją opinię”.

„Czasami była krytyka, której nie rozumieliśmy. Gramy dalej w trzech rozgrywkach i musimy starać się odrobić stratę do Realu”.

Mundial: „Pierwszą rzeczą, którą muszę zrobić, jest dobra gra tutaj, w Barcelonie. A później, oczywiście, myśleć o mundialu w mojej ojczyźnie. Mam nadzieję, choć wiem, że jest bardzo trudno. Grupa nie jest zamknięta, trener ma wątpliwości i zrobię to, co trzeba, aby być na mundialu”.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (72)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze