Przed drużyną Taty Martino stoją dwa nowe wyzwania, którym trzeba stawić czoła w bardzo krótkim odstępie czasu. Stawką jest przyszłość w Lidze Mistrzów i w La Liga.
W poniedziałek i wtorek piłkarze będą przygotowywać się do rewanżowego spotkania Ligi Mistrzów przeciwko Atlético Madryt (środa, 20:45). Czwartek i piątek poświęcą na treningi przed ligowym pojedynkiem z Granadą (sobota, 20:00). Niedziela będzie dla pierwszego zespołu dniem odpoczynku.
Plan treningowy na najbliższy tydzień:
Poniedziałek, 7 kwietnia
11:00 Trening w Ciutat Esportiva
Wtorek, 8 kwietnia
18:30 Trening na Estadio Vicente Calderón
Środa, 9 kwietnia
20:45 Mecz Atlético Madryt - FC Barcelona (rewanż ćwierćfinału Ligi Mistrzów)
Czwartek, 10 kwietnia
18:00 Trening w Ciutat Esportiva
Piątek, 11 kwietnia
11:00 Trening w Ciutat Esportiva
Sobota, 12 kwietnia
09:15 Wyjazd do Granady
20:00 Mecz Granada - FC Barcelona (33. kolejka La Liga)
Niedziela, 13 kwietnia
Dzień wolny
Komentarze (63)