Piqué: Chciałbym grać więcej

Łukasz Lewtak

5 października 2014, 12:00

Weloba.es

91 komentarzy

Gerard Piqué, który w meczu z Rayo Vallecano rozegrał pełne 90 minut, przyznał po zakończeniu spotkania, że chciałby występować częściej, oraz podkreślił, że „drużyna gra bardzo dobrze w defensywie”.

– W poprzednich latach występowałem w większej liczbie meczów i oczywistym jest, że chciałbym grać więcej, jednak za każdym razem, gdy grałem, czułem się bardzo dobrze – powiedział Gerard Piqué.

– Czuje się bardzo dobrze fizycznie. To mister decyduje o tym, kto gra, i ja muszę pokazać, że jestem w dobrej formie – dodał obrońca Barcelony.  

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (91)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze