Gerard Piqué, który w meczu z Rayo Vallecano rozegrał pełne 90 minut, przyznał po zakończeniu spotkania, że chciałby występować częściej, oraz podkreślił, że „drużyna gra bardzo dobrze w defensywie”.
– W poprzednich latach występowałem w większej liczbie meczów i oczywistym jest, że chciałbym grać więcej, jednak za każdym razem, gdy grałem, czułem się bardzo dobrze – powiedział Gerard Piqué.
– Czuje się bardzo dobrze fizycznie. To mister decyduje o tym, kto gra, i ja muszę pokazać, że jestem w dobrej formie – dodał obrońca Barcelony.
Komentarze (91)