Przed rewanżowym meczem 1/8 finału Pucharu Króla, który rozegrany zostanie w środę o 21 na Cornellà-El Prat, FC Barcelona i Espanyol chcę obniżyć napięcie, nagromadzone w dwóch poprzednich spotkaniach między tymi drużynami.
Na wtorek przewidziane jest spotkanie trenerów obu ekip Constantina Galki i Luisa Enrique. Szkoleniowcy spotkają się o 14 na stadionie Espanyolu, kontynuując tradycję z poprzednich lat. Obaj chcą uspokoić nastroje przed meczem.
Zarówno Enrique, jak i Galca oświadczyli w miniony weekend, że popierają każdego typu działania, które przywrócą derbom aspekt związany z niezwykle zaciętą rywalizacją sportową. Spotkanie się z pewnością może w tym pomóc.
Komentarze (18)