Galca i Luis Enrique spotkają się przed derbami

Julia Cicha

11 stycznia 2016, 15:00

Mundo Deportivo

18 komentarzy

Przed rewanżowym meczem 1/8 finału Pucharu Króla, który rozegrany zostanie w środę o 21 na Cornellà-El Prat, FC Barcelona i Espanyol chcę obniżyć napięcie, nagromadzone w dwóch poprzednich spotkaniach między tymi drużynami.

Na wtorek przewidziane jest spotkanie trenerów obu ekip Constantina Galki i Luisa Enrique. Szkoleniowcy spotkają się o 14 na stadionie Espanyolu, kontynuując tradycję z poprzednich lat. Obaj chcą uspokoić nastroje przed meczem.

Zarówno Enrique, jak i Galca oświadczyli w miniony weekend, że popierają każdego typu działania, które przywrócą derbom aspekt związany z niezwykle zaciętą rywalizacją sportową. Spotkanie się z pewnością może w tym pomóc.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (18)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze