Jak donosi włoska prasa, nowy trener Interu Stéfano Piolo poprosił klub o dwa pierwsze wzmocnienia w zimowym oknie transferowym. Szkoleniowiec chce mieć w swoim zespole Aleixa Vidala i Ricardo Rodrígueza.
We włoszech mówi się, że Piolo nalega, by dyrektor sportowy Piero Ausilio negocjował transfery wspomnianych dwóch bocznych obrońców. Barcelona od tygodni jest na bieżąco z planami Włochów co do katalońskiego piłkarza, jednak klub wciąż czeka na oficjalną ofertę – transferu definitywnego lub wypożyczenia.
Barça nie będzie utrudniać sprzedaży Aleixa, choć zainteresowane drużyny zostały poinformowane już, że klub nie zamierza stracić finansowo na tej operacji. Oczekuje się kwoty nie mniejszej niż 12 milionów euro, a jeśli to nie będzie możliwe, Vidal prawdopodobnie odejdzie na zasadzie wypożyczenia.
Komentarze (22)