Piłkarze Barcelony wracają jutro do treningów, by przygotować się do spotkania z Athletikiem w Pucharze Króla. Podopieczni Luisa Enrique rozpoczęli przerwę świąteczną 21 grudnia, po meczu z Herculésem.
Jutrzejszy trening odbędzie się o 18:00 w Ciutat Esportiva Joan Gamper. Na zajęciach zabraknie jedynie tridente MSN i Piqué, którzy mają wolne do poniedziałku. Warto przypomnieć też, że 3 stycznia drużyna ma zaplanowany trening otwarty na Miniestadi, podczas którego kibice będą mieli okazję zobaczyć swoich ulubionych zawodników w akcji.
Najbliższy mecz Barcelony to wspomniane spotkanie z Athletikiem w 1/8 finału Pucharu Króla (5 stycznia). W przeddzień Święta Trzech Króli Katalończycy udadzą się na Nuevo San Mamés. Trzy dni później czeka ich mecz z Villarrealem na El Madrigal w 17. kolejce Primera División. Bez wątpienia będzie to trudny początek roku z dwoma wymagającymi pojedynkami wyjazdowymi.
Komentarze (3)