Pierwsza drużyna wraca jutro do pracy

Ola

29 grudnia 2016, 20:03

FCBarcelona.es, Sport

3 komentarze

Piłkarze Barcelony wracają jutro do treningów, by przygotować się do spotkania z Athletikiem w Pucharze Króla. Podopieczni Luisa Enrique rozpoczęli przerwę świąteczną 21 grudnia, po meczu z Herculésem.

Jutrzejszy trening odbędzie się o 18:00 w Ciutat Esportiva Joan Gamper. Na zajęciach zabraknie jedynie tridente MSN i Piqué, którzy mają wolne do poniedziałku. Warto przypomnieć też, że 3 stycznia drużyna ma zaplanowany trening otwarty na Miniestadi, podczas którego kibice będą mieli okazję zobaczyć swoich ulubionych zawodników w akcji.

Najbliższy mecz Barcelony to wspomniane spotkanie z Athletikiem w 1/8 finału Pucharu Króla (5 stycznia). W przeddzień Święta Trzech Króli Katalończycy udadzą się na Nuevo San Mamés. Trzy dni później czeka ich mecz z Villarrealem na El Madrigal w 17. kolejce Primera División. Bez wątpienia będzie to trudny początek roku z dwoma wymagającymi pojedynkami wyjazdowymi.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (3)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze