Mundo Deportivo i Sport jednogłośnie twierdzą, że FC Barcelona podjęła decyzję o tym, że Neymar pojedzie razem z drużyną Luisa Enrique do Madrytu na jutrzejsze El Clásico.
Asturyjski trener oficjalnie poda listę powołanych na mecz jutro rano, tuż przed wylotem zespołu do stolicy Hiszpanii. Zdaniem katalońskich mediów Neymar na pewno uda się do Madrytu.
Jeśli do czasu meczu Trybunał Administracyjny ds. Sportu nie wyda ostatecznej decyzji, a nic na to nie wskazuje, Barça tuż przed rozpoczęciem spotkania będzie musiała podjąć ważną decyzję – odesłać Neymara na trybuny czy też wystawić go w pierwszym składzie i ryzykować przegraną walkowerem z powodu wystawienia zawodnika nieuprawnionego do gry.
Komentarze (48)