Z okazji Świąt Wielkanocnych wszystkim naszym czytelnikom życzymy zdrowia, radości i spokoju. Symbolicznie dzielimy się z Wami święconym jajkiem i mamy nadzieję, że ten czas będzie dla Was udany, że spędzicie go w gronie swoich bliskich, ciesząc się wspólnymi chwilami.
Niech nadchodząca wiosna doda Wam nowych sił w życiu prywatnym i zawodowym, a także w oczekiwaniu na rostrzygnięcia w sezonie 2017/18, który wkracza w decydującą fazę. Każdy culé z niecierpliwością czeka na najważniejsze mecze w Lidze, Lidze Mistrzów i Pucharze Króla. Wam i sobie życzymy, by na ostatniej prostej drużyna Ernesto Valverde pokazała moc, wygrała Ligę w cuglach, sięgnęła po czwarty z rzędu krajowy puchar i spełniła chyba nasze największe marzenie - o ponownym triumfie w Lidze Mistrzów. Wierzymy, że te emocjonujące wydarzenia nadal będziecie śledzić na naszych łamach, a pod koniec maja wraz z nami będziecie świętować sukcesy wśród społeczności FCBarca.com.
Komentarze (8)