La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1475 Culés

3

Szkoda mi Edena. Jeden z tych co się chciało oglądać mecze dla niego. Jakoś nie straciłem do niego sympatii po przejściu do Realu, ale może dlatego ze nie napsuł nam nigdy krwi. Szkoda bo myśle ze to koniec jego kariery na najwyższym poziomie

konto usunięte

7

@Janas11224 Ale sam zawiodl mnie jako pilkarz.
Gadal ciagle, ze Real to klub jego marzen.
Przychodzi by jakos wypelnic luke po CR7, a chlop sobie przyjezdza z nadwaga i brzuszkiem piwnym :D

0

@Rust_Cohle Hazard co sezon zaczynał z nadwagą

konto usunięte

0

@Janas11224 mam nadzieje, ze nie tlumaczysz go w ten sposób? :D

0

@Rust_Cohle nie no mega nieprofesjonalne, ale w tym przypadku jeszcze coś siadło z kontuzjami. Nie tłumacze, mnie tez zawiódł mega jako piłkarz

0

@Janas11224 wszystko się chyba zaczęło od feralnego wejścia kumpla z reprezentacji w nogę. Władowali mu blachę w złamaną nogę i chyba ta blacha mu rypie pracę mięśni w nodze podczas biegania. Raczej koniec kariery na poziomie a dla Realu wielki problem z opyleniem za jakieś w miarę pieniądze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?