La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1490 Culés

3

Z czystej ciekawości spytam gdyby postanowili zmienić flagę Barcy na kolor tęczy to myślicie że ludzi by to wkurzyło czy nie? Jestem ciekaw waszych opinii. Teoretycznie Katalonia jest tolerancyjna tak jak większość Europy. Ciekaw jestem czy by zareagowali aktywnie czy pasywnie na zwianę koloru barw Barcelony jak myślicie?
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @Bykunn

3

@LeoMessi1994 Na pewno byłyby dymy, mimo że Barcelona to klub bardziej lewicowy niż prawicowy. Tak czy siak kibice by się podzielili oczywiście.

12

@LeoMessi1994 Nie wiem, ale obrzydzają mnie takie akcje.

konto usunięte

0

@puyol_presidend5 Esencja prawilnego podejścia :D

0

@LeoMessi1994 Wierzysz, że w całym tym wsparciu chodzi o tolerancję?

0

@koksik2700 wierze ze chodzi o $

1

@LeoMessi1994 Oczywiście, że tak, bo takie rzeczy zaburzają to do czego ludzi przywykli, z czym są od lat związani i mnóstwo ludzi nie czuje potrzeby by być częścią tych manifestacji i uczestniczyć w transformacji świata.

0

@Persyfl Żeby było jasne, równie bardzo irytują mnie Marsze Niepodległości (ale to jak one wyglądają, nie same w sobie, tak samo marsze LGBT).

konto usunięte

0

@puyol_presidend5 Niczego innego się nie spodziewałem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?