- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1503 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Eklerek
4
Vinicius powinien być na czele z Messim, okradli przyjemnego Brazolahttps://x.com/i/status/20699369... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1503 Culés
8
Bundesliga to chyba najmniej ciekawa liga do śledzenia z TOP5. Bayern bierze od lat największe gwiazdy głównych rywali, nawet trenera i od 9 sezonow robią te ligę jak chcą. W Ligue 1 się chociaż robi jakieś przełamanie co 3 sezony. Serie A w ostatnich latach poszła do przodu niesamowicie wewnątrz swojej ligi. Jest bardzo atrakcyjna do śledzenia i oglądania meczów. Premier League to wiadomo. La Liga tak czy siak przyciąga do siebie Barcelona, Realem, Atletico i chociazby Sevilla.
W Niemczech to z góry wiadomo kto wygra mistrza i tyle. Borussia frajerzy co sezon i nie wiem co oni chcą tym osiągnąć bo mogliby w końcu zrobić pake, żeby się o tego mistrza bić i trenera ogarnąć jakiegoś dobrego.
Oczywiście nie mówię, ze Bayern nie może tak robić, bo może ale no przez to ta liga jest serio nudnawa czasami jak głowni rywale oddają zawodników
2
@DaPidejpi Inaczej, przed sezonem wiadomo kto zgarnie mistrza, ale ogólnie Bundesliga moim zdaniem to najciekawsza liga jaką oglądam dużo bramek i otwarty futbol.
5
@Dembouz1899 No bardzo ciekawa liga, jak z góry znasz mistrza xD
0
@AlexDark00 Francuska za to ciekawsza xdddddd.
2
@AlexDark00 Jak dla Ciebie ciekawa liga jest zależna od jednego zespołu to powodzenia!
1
@DaPidejpi
Zgadzam się w 100 % i nie raz to pisałem. Nie ma czym się podniecać.
0
@Dembouz1899 Chyba ciekawsza jest walka i ta niepewność kto sięgnie po mistrza niż pewny mistrz na początku ligi.
0
@DaPidejpi Pytanie czy Seria A rzeczywiście poszła w górę, czy obraz upadającego Juventusu sprawia mylne wrażenie.
Nie wina Bayernu, że są jednym z najlepszych klubów na świecie. Kupują zawodników ze swoich lig jak każdy gigant.