La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1483 Culés

konto usunięte

10

Podwyżki prądu zmuszają samorządy do szukania oszczędności. Gmina Kołbaskowo na Pomorzu Zachodnim jako pierwsza gmina w Polsce wprowadza blackout. Już dzisiejszej nocy o 23.00 uliczne latarnie wyłączy uliczne latarnie. Gminą ta jest pierwszą w Polsce, która podjęła taką decyzję jednak w niedługim czasie takich decyzji z pewnością w obliczu rosnących cen energii, może być więcej samorządów.

Mamy rozkwit gospodarczy, jak to mówił Morawiecki

konto usunięte

1

@Peszko07 jak to mówi premier..podwyżek może nie być...bo nie będzie prądu :D

0

@PanAgenda2030 wierzysz w dni ciemności?

1

@Peszko07 To chyba nie jest pierwsza gmina. Jak byłem z miesiąc temu w Świętej Lipce to tam już wtedy wisiały jakieś kartki informujące,że gmina zamierza oszczędzać na energii wyłączając latarnie.
Edit - od 18 lipca już tak robią - oto źródło https://info-ketrzyn24.pl/reszel-egipskie-ciemnosci-w-reszlu-od-poniedzialku/

konto usunięte

1

@NaFazieHitman myślę że aż tak nie zrobią..co najwyżej cenami nas dojadą..ale nie wyobrażam sobie by np wyłączyli sklepy terminale platnicze. większość ludzi nie ma nawet gotówki ale by się zdziwili xD stawiam max 2 dni i zaczęły by się burdy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?