La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1468 Culés

1

pytanie laika, czy możliwe że łącznik jednobiegunowy, zwykły do światła nie ma wejścia na przewód uziemienia?

1

@pikass14 nie powinien mieć. Łącznik jednobiegunowy ma za zadanie połączyć zasilanie z odbiornikiem. W Twoim przypadku z lampą. To mówiąc tak najprościej. Jak masz jakieś pytania co do elektryki to możesz śmiało się odezwać, pomogę

0

@!34RC3!_0N4 wydawało mi się że lampa powinna być uziemiona, ale patrzyłem też na inne podłączone przez elektryka łączniki i uziemienie nie jest wpięte do łącznika. Czyli montując lampę nie muszę do niej podłączyć uziemienia, skoro drugi koniec tego kabla z niczym się nie łączy?

1

@pikass14 lampa powinna, ale sam łącznik nie, w lampie powinieneś podłączyć i spiąć z uziemieniem z zasilania.

0

@!34RC3!_0N4 super, dzięki za pomoc!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?