La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1427 Culés

8

Liczyłem na to, że Kiwior wybierze włoski, ale większy klub i bezpiecznie będzie wchodził na szczyt. Przykładowo takie Napoli, gdzie nie sądzę, żeby nie wygryzł ze składu Rrahmaniego. A Kuba od razu leci do najpotężniejszej ligi i to do lidera, ale grzać ławkę. Oby wygryzł kogoś ze składu, ale będzie to ekstremalnie trudne zadanie. Jeszcze transfery na linii Serie A > PL nie kojarzą się najlepiej. No zobaczymy jak to będzie, bo póki co nie jest to dla nas dobra informacja patrząc pod kątem reprezentacji.

2

@Antimadridista_WR Tomiyasu przyszedł z Bologni i świetnie się zaadaptował, gdyby nie kontuzje grałby w 1 składzie dalej

0

@Medium Fakt, ale on poszedł na bok obrony z konieczności i na tym skorzystał. W tym momencie nie widać szans dla Kuby. Mam nadzieję, że za chwilę taki np. Gabriel straci formę całkowicie :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?