La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1544 Culés

3

Z krytykujących naszą grę i naszych piłkarzy ktoś wziął pod uwagę, że to jest ten moment gdzie przychodzi spadek formy. Gramy co trzy dni, co chwila o cos, bez swojego najlepszego napastnika, praktycznie dzieciakami a nie którzy myślą, że będziemy grać jak Barca Pepa. Najważniejsze w tym okresie styczeń, luty to nie tracić punktów i nie odpadać z rozgrywek. Styl przyjdzie na wiosnę.

1

@rafik300010
My tak gramy od października.

konto usunięte

1

@norbi77 I od października same wygrane jeszcze jakieś pytania?

1

@rafik300010 Ty widziałeś jak grała Girona czy nie? Nikt tu nie mówi o Pepie, zreszta wiecznie mnie to irytuje porównanie, dziś nie potrafili podać miedzy sobą, przyjąć, dryblingu zrobić. A po strzeleniu gola to obrona Częstochowy. O jakim ty zmęczeniu mówisz? Raphinha, Fani, Alonso i Eric nie grali nic wcześniej praktycznie.

1

@Emhyr
Tak. Czemu oczy krwawią od oglądania spotkań?
Więcej w tych zwycięstwach szczęścia i udanych interwencji Ter Stegena niż naszej zasługi. Dzisiaj nawet to nie on nam pomógł, tylko zawodnik z Girony w 88 minucie pudłując z 4 metrów.
Już wiesz wszystko?

konto usunięte

0

@norbi77 To weź sobie Setiena i przegrywaj z klasą XD

0

@Emhyr
Za Setiena nie było ani gry, ani klasy, ani wyników.
Skoro Ty widzisz progres w naszej grze, to współczuję.

konto usunięte

1

@norbi77 Widzę pierwsze miejsce w tabeli wygrany Superpuchar półfinał CdR więc tak widzę progres a ty płacz dalej że Barca nie wygrywa 10:0 rozpieszczony kibicu sukcesu guardiolizmu.

0

@tbas widziałem. A zauważyłeś, że słabsze druzyny przestały się bać Barcelony dlatego ryzykują i naciskają. Żebyśmy byli w lepszej formie to dwie akcje i strzelamy gola.

0

@rafik300010 Girona była właśnie bardzo słaba. o to mi chodziło

2

@Emhyr Żeby tylko nie było tak, że dostaniemy kolejny w*ierdol w europejskich pucharach. A patrząc na ostatnie lata mamy na to szansę. Liga hiszpańska z roku na rok jest coraz słabsza. Tutaj grając słabo jesteśmy wstanie zdobywać punkty. Na sukcesy w Europie to może być jednak za mało.

0

@Emhyr
Człowieku, rozpieszczone to Ty masz wybujałe ego, a Barcelonie kibicowałem na długo zanim Ty zacząłeś ślinić się na widok Messiego, więc teksty o czasach Pepa możesz sobie wsadzić w zad.
Nie chodzi mi o wygrywanie 10:0, ale o jako taka grę, która nie wypala gałek ocznych.
Ty widzisz pierwsze miejsce w tabeli, bo jesteś zaślepiony Xavim i nie widzisz tego, że większość punktów zawdzięczamy błyskom indywidualności, a nie efektywnej grze. Sam Marc kilka pkt nam uratował, a półfinał CdR?
Chłopcze...gramy tam tylko dlatego, że gościu z RSSS nie trafił z metra do pustej bramki.
Ciekawe co powiesz jak w LE będzie blamaż, to na kogo zwalisz winę? Bo na pewno nie na Xaviego.

0

@Barcanajlepszyteam
Właśnie, szkoda, że wielu tutaj żyje chwilę i spuszcza się nad wymęczonymi i niezasłużonym zwycięstwami z potężną Girioną czy Getafe.

konto usunięte

0

@norbi77 Nie jestem zaślepiony Xavim. Jakbyś śledził to byś wiedział że wolałbym Kloppa/trenera z topu. Fakty są takie że Barca wygrywa regularnie i w dupie mam to że nie wygrywa ładnie. Real to robi od lat i ma tytuły.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?