- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1490 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Eklerek
4
Vinicius powinien być na czele z Messim, okradli przyjemnego Brazolahttps://x.com/i/status/20699369... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1490 Culés
5
Joe Biden i Andrzej Duda? Top.
3
@Rl9k1nG to może jednak wypada napisać Duda Top?
4
@michal26 nie. Biden Top to odpowiednia forma. No offence bro. Dalej jest elementem w łańcuchu pokarmowym pisu i nic tego nie zmieni. Mizerota, która ma teraz "farta", że odcina kupony od sytuacji. Zbija kapitał polityczny i wizerunkowy na tej wojnie. Tak samo jak ten cały mati (tfu!) Czysta zimna kalkulacja.
1
@Rl9k1nG Ciekawe czy znowu pizzy spróbuje :P
0
@Kgorecki2500 Teraz już się nie odważy. Ale może coś innego niekonwencjonalnego zrobi.
4
@michal26 II kadencja Dudy jak na razie pełna wielu pozytywnych niespodzianek
3
@Bezhistorii a ja uważam, że nie. Duda naprawdę od roku to TOP. Owszem, jest na łańcuchu, ale swoje robi.
Kto kogo zaprosił tutaj?
No więc właśnie. To Duda wykonał krok i jemu należy się splendor, a nie Bidenowi, który i tak dość pozytywnie zaskakuje.
1
@michal26 moim zdaniem to wciąż wyrachowanie polityczne jego doradców a nie czysta empatia wobec narodu UA. Po skończonej kadencji będzie miał ładne CV a roboty będzie szukał w Europie, wątpię żeby przeszedł na prezydencka emeryturę w tym wieku. Co nie zmienia faktu, że zawsze lepiej, że w tę stronę to idzie a nie w odwrotną albo obojętność/neutralność.
0
@Bezhistorii tak samo to nie Biden, tylko administracja. Też tak mogę pisać :)
Efekt jest taki, że Duda robi ważny krok i ściąga tutaj najważniejszą osobę na świecie, czyli Prezydenta USA.
2
@michal26 Majk, to nie on go tu ściąga. To stary Joe przyjezdza pod granice UA aby COŚ zamanifestowac a my będziemy go tylko przyjmować z racji położenia geograficznego. Reszta to czysty PR. duda jest nikim. NIKIM w znaczeniu figur na planszy geopolitycznej. Ale zapozuje do zdjęcia z Prezydentem USA na polskiej ziemi i fotka za 20 lat będzie w podręcznikach historii klas 4-6.
2
@Bezhistorii czemu jak pomijają Dudę mówi się, że nic nie znaczy, a jak Duda sam wychodzi z inicjatywą, to zarzuca mu się, że "nie no...to nie on zapraszał" :D
Tego nie kumam. Domysły i teoretyzowanie. Fakty są takie, że oficjalne info brzmi: Duda zaprosił Bidena i ten za 2 tygodnie u nas będzie w kraju". To są fakty. Reszta to spekulacje
0
@michal26 no właśnie oficjalne info są dla gawędzi. Myślałem, że to rozumiesz.
Zakulisowo ustawione już dawno przez administrację USA. Wg ich scenariusza od A do Z.
2
@Bezhistorii ale ja tego też nie wykluczam...
0
@michal26 tak jak USA posrednio walczy rękami UA z ruskim śmieciem, tak wiele sygnałów niewerbalnych wysyła im między innymi ustami takiego dudy. Kurtuazyjne wizyty itp...
1
@michal26 Btw odwalasz tu kawał dobrej roboty publicystycznej. Z wielkim zaciekawieniem zawsze śledziłem Twoje wpisy odnośnie wojny. Keep up the good work!!!!
1
@Bezhistorii No tak. Ja też od początku twierdzę, że jest to niemal typowa proxy war, tylko na pełnej...
To jest Wietnam, tylko w Europie. Różnica jest taka, że to "my mamy przewagę terenu".
Wow. Dzięki za uznanie :D Staram się, by choć trochę czegoś świeżego wnieść. Mam jeszcze content piwny, ale kurłaaaaa totalnie nie mam już czasu i już nie obiecuję nic xDDD
1
@michal26 hihi, content piwny ;)
Co dziś podyskutowaliśmy to nasze! Kłaniam się nisko życząc przyjemnego wieczoru! Peace!
1
@Bezhistorii mam mam. Póki co 3 odcinki były cyklu xD
Może niedługo ruszę z kolejnymi odcinkami, ale to zobaczymy.
Noo! Rozmowa na poziomie i to mi się podoba. Brakuje w życiu, a w internecie szczególnie, ciekawych debat, dialogów. Po prostu. Wszystko takie jakieś lakoniczne się zrobiło.
Spokojnego wieczorku również :)
1
@michal26 Yes Sir!