La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 949 Culés

27

Złota Piłka w 2010 roku?

Andres Iniesta: "Nie czułem, że popełnili błąd i w tym przypadku czy to ja, Leo czy Xavi zasłużyliśmy na wygraną. Leo wygrał i dla mnie jest osobą, która na to zasługuje."


Adres Iniesta: "Dla mnie wszystko, co osiągnęliśmy, wykracza poza ograniczenie się do trzech osób i jasne jest, że Leo, Xavi i ja byliśmy ważnymi elementami i pasowaliśmy do sposobu gry zespołu. Obecnie nie wiem dokładnie, ile, ale pamiętam, że być może w ciągu trzech, czterech lat zdobyliśmy prawie wszystkie tytuły z wyjątkiem 3 lub 4. Tytulow mistrzowskich, a to nie jest normalne. „Mamy szczęście, że przeżyliśmy tak wspaniały moment poza zwycięstwem, ale także sposobem, w jaki graliśmy i podobało nam się to, a przede wszystkim radością, jaką czuli ludzie, oglądając mecze Barcelony.”

- Czy wasza trójka miała specjalne ustalenia i plany, szczególnie przed ważnymi meczami?

Andres Iniesta: "Nie (śmiech). Oczywiste jest, że każdy z nas ma swój talent, był też trener i sztab, który wydobył z każdego z nas to, co najlepsze. Nasza trójka rozwijała się przez długi czas, zachowując ten sam sposób gry .”

Rywalizacja Messiego i Cristiano?

Andres Iniesta: "Myślę, że ta era, która zbiegła się z Barceloną i Madrytem, ​​pokazała dwóch wyjątkowych zawodników rywalizujących na poziomie zespołowym, a także indywidualnym. Pobili rekordy w każdym tego słowa znaczeniu, co poprawiło wygląd każdej drużyny i nadało lidze impetu. Osobiście miałem okazję dotrzymać kroku tym dwóm graczom i miałem okazję dzielić najlepsze chwile z Leo, co bardzo mi się podobało."

@ADSportsTV

@Coutinho007 @Kondziubarca @Barca1992 @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @AFA90 @mekston @FCBparasiempre @Comfortable_

4

@Lionel_Messi10 Jak uwielbiam Leo to za tamten sezon dałbym złotą piłeczkę dla Andresa. To jest w ogóle jeden z największych błędów w historii futbolu że ten magik nie dostał choćby razu złotej piłki...

0

@MateuszGotowka99 Leo tamten sezon tez mial genialny i oprocz MŚ to wygral wszystko a staty miał nie z tej ziemi, także zasługiwał na to jak i Andres ;-)

konto usunięte

6

@Lionel_Messi10 Leo miał zdecydowanie lepszy sezon indywidualnie niż Iniesta, więc tu nie ma nad czym dyskutować. Z całym szacunkiem, ale za co Iniesta miał dostać ZP wtedy za 1 bramkę z finału mundialu?

1

@Barca1992 Dlatego mordo napisałem ze Leo zasługiwał na ZP, ale nie ujmuje nic Andersowi i z reszta sam Andres przyznal ze słusznie Leo dostal tą ZP w 2010 roku.

0

@Barca1992 dla mnie to była zwykła bezczelna kradzież i tyle.
Sami odnośnie ZP za sezon 22-23 mówicie, że liczy się tylko Mundial. I prawda, liczy się tylko Mundial, gdzie w 2010 Messi z Argentyną się skompromitowali, a Iniesta zaliczył zjawiskowy turniej, gdzie na boisku był absolutnym liderem drużyny.
No chyba, że Mundial jednak nie ma znaczenia, to wtedy też ok, ale ZP w tym roku dla Haalanda bez dyskusji.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?