- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1427 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Eklerek
4
Vinicius powinien być na czele z Messim, okradli przyjemnego Brazolahttps://x.com/i/status/20699369... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1427 Culés
1
Zapowiedź Copa Libertadores.
Dobra Panie i Panowie. Koniec to mizernej europejskiej piłki na dziś. O 21:00 na Polsacie sport 1 zacznie się finał Copa Libertadores, finał wewnątrzbrazylijski.
Atletico Mineiro prowadzone przez naszego byłego obrońcę Gabiego Milito zmierzy się z rewelacją tego sezonu, mianowicie Botafogo.
Milito wystawia wszystko co ma: jest Hulk, jest Paulinho (Bayer), jest Deyverson (Levante, Getafe), jest niedawny reprezentant Brazylii: Guilherme Arana no i jest Gustavo Scarpa, który potrafi i strzelić i popisać się ostatnim podaniem.
Teraz Botafogo. Lider brazylijskiej Serie A zaskakuje w tym sezonie. Nikt się nie spodziewał że dojdą tak daleko w Copa i że będę tak blisko mistrzostwa. A skoro idzie im tak dobrze, to i w kadrze Brazylii jest miejsce na ich zawodników. I tak zagrają między innymi: Igor Jesus, Luiz Henrique, Alex Telles (Manu), do tego reprezentant Argentyny Thiago Almada czy Wenezuelczyk Jefferson Savarino.
I teraz tak - w tygodniu była kolejka, Atletico grało raczej drugim składem, a Botafogo miało ważny mecz i wyszło na galowo.
Patrząc na kursy, to właśnie ci bardziej zmęczeni są faworytami, ale ja bym tego nie przesądzał. Do tego kursy mówią że raczej goli nie będzie, ale co oni tam wiedzą:) ja nastawiam się na niezłą strzelankę.
Jak dodamy do tego, że pewnie na mikrofonie będzie pan redaktor Rabij to chyba już nie muszę nikogo namawiać?:)
Ja siadam wygodnie w fotelu i zapinam pasy.
1
@escarabajo Uprzedziłeś mnie o 2min XD
1
@Adran360 masz grafiki:) lepsze;)
1
@escarabajo Autorstwo Conmebolu , ja tylko udostępniam ;D Dobrze, że przyspamilismy. Może więcej osób zerknie na mecz finałowy.
1
@Adran360 oby:) bo zapowiada się ciekawe:)