La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1487 Culés

14

Po prostu magik:

1 marca 2008 r. Ronaldo de Asis Moreira(nazywany Ronaldinho) strzelił ostatniego gola w barwach FC Barcelony w przegranym meczu z Atletico Madryt 4:2 w 26 kolejce Primera Division. Ronaldinho godnie pożegnał się z Blaugraną strzelając prześlicznego gola przewrotką na Vicente Calderon.



@Symson
@Safrani
@Ogorinho1974
@Mixtape
@misterio
@Lionel_Messi10
@Culer9002
@AssisMoreira
@Arkon
@Adran360

0

@FCBparasiempre Przez ponad dwa miesiące bez bramki...

0

@FcPortoFan1999 No być może, nie pamiętam w tej chwili

0

@FCBparasiempre W LM, z całą pewnością nic nie strzelił już.

0

@FcPortoFan1999 No tak jak napisałem, to był jego ostatni gol w barwach Blaugrana ale za to jaki!?

0

@FCBparasiempre Z jednej strony wspaniałe pożegnanie ale z drugiej dość smutne bo Ronaldinho to już był jeden wielki zmierzch w 2008 roku..

0

@FcPortoFan1999 No cóż, Brazylijczycy lubią się bawić nie tylko futbolem...

0

@FcPortoFan1999 w Milanie jeszcze poczarował

0

@FCBparasiempre I to samo czeka najpewniej Viniciusa czy innego Roque. @UriBoyka Na pewno lepiej niż w tym ostatnim sezonie w Barcelonie.Z poważnej piłki to się wypisał na dobre po 2011 roku.

2

@FCBparasiempre Fantastyczny gol wprowadzający, ładny gol na zamknięcie. Szkoda, że całościowo etyka pracy nie dojechała u niego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?