La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 666 Culés

0

"Sommer przy piłce przez 13 (!) sekund. Czeka na błąd piłkarza Bayernu.

Kimmich wpada w pułapkę i podchodzi wyżej do Barelli. To otwiera miejsce w środku pola, dzięki czemu Interowi łatwiej wygrać piłkę w środku.

InzaghiBall. Pressujesz = przegrywasz."

ewentualny mecz z Interem to będą takie męczarnie. Chyba najgorszy możliwy rywal dla nas

1

@Cvzx Inter jeszcze nie wygrał tego dwumeczu z resztą my też . Już tyle drużyn w tym sezonie miało nam sprawić problemy

0

@Xxxbarca4ever dlatego napsiałem ewentualny. Akurat jeśli chodzi o Inter to od początku sezonu, mówi się, że z nimi będzie ciężko.

0

@Cvzx Tylko, że Kompany to jeszcze jednak żółtodziób na wielkiej arenie europejskiej i pokazały to już spotkania z nami, AV czy Feyenoordem w tej edycji. Przypominam że z Celticiem Bayern męczył się do doliczonego czasu gry.
Nie lekceważę Interu bo to znakomita drużyna, a Bayern i tak wygląda bardzo dobrze w tym sezonie i gra mega ofensywną piłkę. Ale Flick ma trochę więcej doświadczenia i jestem pewien, że na mecz z Interem przygotowałby nas odpowiednio.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?